15. 2. – 31. 3. 2021

Příjem návrhů

ZRUŠENA

Veřejná projednání

1. 4. – 14. 5. 2021

Kontrola návrhů

1. 6. – 15. 6. 2021

Hlasování

od 1. 1. 2022

Realizace

Aktuality

Dokončení úprav v psím útulku
Dalším hotovým návrhem z posledního ročníku participativního rozpočtu Společně tvoříme Chomutov je Zlepšení podmínek psího útulku. Jeho cílem bylo opravit zadní zíďku útulku, zpevnit chodníček ve výběhu a oživit psí výběh velkými kládami a kameny pro zpestření výběhu psů.
více
Renovace rybníkové cesty u Hřebíkárny
Podle přání navrhovatele a hlasujících občanů z posledního ročníku participativního rozpočtu se zpevnily části cesty, které bylo třeba a bylo možné zpevnit. V rámci rekonstrukce cesty a zabezpečení bylo do oblouku v nejprudším svahu k řece Chomutovce osazeno dřevěné zábradlí. Na hráz rybníka se přidalo i šest laviček z masivu pro klidné spočinutí u vody. Je zde nově také odpadkový koš. 
více
Na jaře se dokončí hřiště na Zahradní
Realizace návrhu z předešlého ročníku participativního rozpočtu s názvem Hřiště pro školku se z důvodu nevysoutěžení zakázky ve veřejném výběrovém řízení posunula až na konec roku 2021. Na jedné z větších asfaltových ploch pod mateřskou školkou Písnička se opravil starý a hodně popraskaný povrch, nechaly se v něm otvory pro stromy, které se tam na jaře zasadí. Na ploše se nakreslí dopravní hřiště. V rámci možností a daných podmínek se opraví zíďka mezi dvěma plochami a osadí se prkny na sezení.
více

Nejbližší události

od roku 2022 realizace 9 vítězných projektů

příprava harmonogramu pro další –        5. ročník