15. 2. – 31. 3. 2021

Příjem návrhů

ZRUŠENA

Veřejná projednání

1. 4. – 14. 5. 2021

Kontrola návrhů

1. 6. – 15. 6. 2021

Hlasování

od 1. 1. 2022

Realizace

Aktuality

Hřišťátko na Tomáše ze Štítného je hotové
Firma DT Hnilica z Děčína postavila nové hřišťátko v trávě za garážemi v ulici Tomáše ze Štítného. Z akátové a dubové kulatiny zde vzniklo 7 prvků pro děti ve věku 3 - 11 let: kolotoč, věžička se skluzavkou, domeček, menší lanová dráha, kládová houpačka, pérová houpačka, pískoviště a posezení. Dopadová plocha je do 1 m, povrch hřiště zůstane travnatý. Hřiště se oplotilo menším plůtkem s jednou otevíratelnou brankou. Zatím bude hřiště ještě pár dní obehnané páskou, betonové lože některých prvků musí ještě chvíli uzrát ;-).
více
Finalizuje se Odpočinková zóna pro seniory
V zeleni mezi řekou Chomutovkou a Bezručovou ulicí se na konci června instalovalo 5 fitness strojů, zatím jen do trávy. Nyní se kolem nich vytvořil mlatový povrch. Do prostoru se nově zhotovila i přístupová cestička z mlatového povrchu a pétanque hřiště. Přibydou zde i komfortní lavičky s područkami a s takovou ergonomií pro snazší usedání a vstávání. Trsy okrasných travin a levandule dokreslí klidový prostor.
více
Dokončení úprav v psím útulku
Dalším hotovým návrhem z posledního ročníku participativního rozpočtu Společně tvoříme Chomutov je Zlepšení podmínek psího útulku v Beethovenově ulici v Chomutově. Jeho cílem bylo opravit zadní zíďku útulku, zpevnit chodníček ve výběhu a oživit psí výběh velkými kládami a kameny pro zpestření života psů v útulku.
více

Nejbližší události

od roku 2022 realizace 9 vítězných projektů

příprava harmonogramu pro další –        5. ročník