1. 3. – 31. 5. 2019

Příjem návrhů

březen – červen 2019

Veřejná projednání

1. 6. – 31. 8. 2019

Kontrola návrhů

12. 9. – 26. 9. 2019

Hlasování

od 1. 1. 2020

Realizace

Aktuality

Shrnutí všech realizací participativního rozpočtu
Shrnutí 1. ročníku Zrekonstruovaly se vnější části všech 26 kotců psího útulku v Beethovenově ulici v Chomutově. Opravily se zde betonové podlahy a zdi, vše se očistilo od plísně a natřelo penetrací. Do výšky 0,5 m mají zdi omyvatelný venkovní nátěr, aby se kotce mohly bez problému vymýt vodou z hadice a nehrozilo vniknutí vlhkosti do zdí. Někde se vyměnily podlahy celé, někde se jen opravily. Všude už se ale nově udělaly s drsnějším povrchem, který když je mokrý, neklouže psím tlapkám. Zhotovitelem byla firma ZKZ Chomutov s.r.o..
více
Nové návrhy ze 3. ročníku se připravují na realizaci
Všechny vítězné návrhy z roku 2019 (najdete je zde v záložce "Vaše návrhy 2019") jsou Odborem rozvoje a investic připravovány k dalšímu posunu blíže k realizaci. Některé návrhy budou jednoduché a jde jen o pořízení a instalaci, některé návrhy je třeba více připravit i s ostatními dotčenými odbory nebo institucemi, případně i s realizátory. Na některých místech návrhů dojde k zaměření terénu, některé bude posuzovat statik. Do příprav konkrétních návrhů budou zahrnuti i samotní navrhovatelé projektů, záleží pak i na nich, jak moc budou chtít být zataženi do finální podoby jejich projektů. Fyzická realizace návrhů je v plánu v roce 2020.
více
Odhlasováno – zvítězilo 11 návrhů
Do včerejší půlnoci se hlasovalo a dnes již známe výsledky. V rámci třetího ročníku participativního rozpočtu Společně tvoříme Chomutov město zrealizuje jedenáct z devatenácti projektů navržených občany.  Do hlasování se zapojilo 1674 občanů, z toho 43% hlasovalo pro vítězný návrh Přístřešek pro dojíždějící děti u ZŠ Kadaňská.
více

Nejbližší události

od 1. 1. 2020 realizace vítězných návrhů ze 3. ročníku