Veřejná projednání nových návrhů

 V neděli 14. dubna proběhlo první veřejné projednání návrhů občanů v Domečku. Druhé veřejné projednání se konalo ve čtvrtek 23. května v Chomutovské knihovně.

Na prvním projednání představili občané celkem šest návrhů – Rekonstrukce venkovních prostor psího útulku, Pamětní deska – setkání 3 císařů v Chomutově 1813, Městské divadlo – doplnění zábradlí u schodišť, Úprava zásobovacího vjezdu k ZŠ ak. Heyrovského, Vybudování provizorního parkoviště u ZŠ ak. Heyrovského, Kultivace průchodu mezi garážemi ve směru lávka přes Chomutovku – Jitřenka.

Na druhém projednání v Chomutovské knihovně se sešlo více lidí a prezentovalo se celkem 15 návrhů – Nové oplocení hřiště ZŠ Kadaňská, Přístřešek pro dojíždějící děti u ZŠ Kadaňská, Oprava dětského pískoviště v ul. Pod Břízami, Repliky soch na budově městského divadla, Podzemní kontejnery v ul. Karla Buriana, Odbočovací pruh v Riegrově ul., Podzemní kontejnery na náměstí Dr. Beneše, Vybudování schodiště u rampy v ul. Karolíny Světlé, Zkulturnění podchodů v kruháku, Rekonstrukce a dovybavení zastávky Chomutovka, Oprava chodníku v Kostnické ul., Hvězdárna F. J. Gerstnera v Chomutově, Interaktivní městský park, Brána k hřišti v Domečku a Mlhoviště do dvou MŠ.