Chomutováci již podali více než 50 návrhů

Na Základní škole Zahradní proběhlo 21. března druhé veřejné projednání. „Jsem z návrhů nadšená! Předkladatelé si zjistili mnoho informací, dokázali je výborně zpracovat a dokonce je představili ostatním“, řekla koordinátorka projektu.

Tentokrát na projednání přišlo 22 lidí a prezentovalo se 15 návrhů: hřiště pro minikopanou u Dechtochemy, singletrack u Partyzánu, venkovní ping-pongové stoly ve Skalkové ulici, odpočinkové zastávky s herními prvky podél cyklostezky v Bezručově údolí, upravení lesní cesty v Bezručově údolí, vytvoření zázemí u Bike parku na ploše po bývalém zimním stadionu, venkovní posilovací stroje na Domovince, discGolfové hřiště na Kamenném vrchu, přechod pro chodce na Březenecké k Penny, upravení cesty střelnicí z Březenecké na Blatenskou, odpočinková zóna u zastávky Palackého, rekonstrukce psího útulku v Beethovenově ulici, přechod pro chodce od MŠ Radost k autobusové zastávce na Palacké, multifunkční hřiště pro všechny u ZŠ Kadaňská, doplnění osvětlení od Výletní ulice do Eldoráda.

Ti předkladatelé, kteří se nemohli zúčastnit předchozích dvou projednání, mají poslední šanci přijít představit svůj návrh, a to ve čtvrtek 30. 3. 2017 od 16 do 18 hodin do Střediska volného času Domeček.