Vaše návrhy 2021/2022

Odhlasované návrhy 2021/2022:

1. Hvězdárna F. J. Gerstnera
Vytvoření zázemí (jednoduchý kontejner a oplocení) pro malou hvězdárnu u kina Oka. Velmi aktivní Astronomická společnost Chomutov tak zde bude moci lépe rozvíjet nadšení mladé generace pro technické a přírodovědné obory.
více
2. Zlepšení podmínek psího útulku
Cílem projektu je modernizace psího útulku v Beethovenově ulici a oživení psího výběhu velkými kládami a kameny pro zpestření výběhu psů.
více
3. Renovace rybníkové cesty za restaurací Hřebíkárna
Pro příjemnější procházky a ježdění na kole zpevnit asfaltovým recyklátem prudký kopec od Hamerského rybníka směrem k tenisovým kurtům, vyspravení děr u mostků pod přivaděčem a u hráze rybníka.
více
4. Hřiště pro seniory a odpočinková zóna Bezručova
Cílem projektu je vybudovat v zeleni za prodejnou Penny mezi chodníkem a řekou Chomutovkou aktivní a zároveň odpočinkové místo s lavičkami zejména pro seniory, kteří bydlí v okolí Horní vsi nebo v domě s pečovatelskou službou Merkur.
více
5. Street workout hřiště na bývalém atleťáku
Prostor za lázněmi na bývalém atleťáku je hodně využíván sportovci, navrhujeme zde proto postavit street workout hřiště pro cvičení s vahou vlastního těla.
více
6. Rekonstrukce venkovních tribun v areálu Cihla
Celková rekonstrukce venkovních tribun ve sportovním areálu Cihla v Cihlářské ulici.
více
7. Dětské hřišťátko na Tomáše ze Štítného
Vybudovat dětské hřiště pro malé děti na travnaté ploše u garáží za restaurací Kamenčák. Pojďte změnit Chomutov pro naše děti, ať si mají, kde hrát.
více
8. Parkour hřiště na bývalém atleťáku
S vaší pomocí chceme v Chomutově vybudovat parkourové hřiště. Proč? Parkour je přitažlivá aktivita pro mladé a dospívající.
více
9. Výměna zadní brány na hřbitově z ul. u Větrného mlýna a nákup 100 konví
Původní zadní kovová brána na centrálním hřbitově vykazuje známky značného opotřebení. Výměnou za novou kovanou dojde i ke zlepšení vzhledu místa, kudy chodí lidé na hřbitov za svými zesnulými, když přijedou autem na parkoviště.
více