Druhé projednání přineslo další vaše nápady

Ve středu 7. února přišlo na Základní školu Zahradní pět navrhovatelů, někteří přišli představit své již podané návrhy – např. Defibrilátory do města, Vyčištění a odbahnění nádrže u bývalého kina Evropa, Zateplení budovy Klokánku a Lepší umístění kontejnerového stání v ulici Hutnická. Někteří přišli představit návrhy, které ještě sepíší do formuláře – např. Přeplněné kontejnery na Písečné, Obnovit dětské hřiště v ulici Pod Břízami, Umístit zrcadlo na výjezd od Lidlu na Písečné a další.

Rekordmanem v chomutovském participativním rozpočtu je navrhovatel, který na veřejném projednání představil hned 13 návrhů!

Navrhuje odhalit studnu v atriu SKKS, dokončit osazení soch nebo plastik na nábřeží Chomutovky, obnovit alej na Strážiště „Partyzán“, dodělat zábradlí mezi sloupky u herní plochy pro děti u KASSu, zhotovit cyklostezku od Penny ke Kostelní ulici, přemístit přechod pro chodce v Bezručově ulici u zastávky MHD. Na Kamencovém jezeře navrhuje opravit šatny a hlavní cestu areálem, označit nebezpečné pařezy ve vodě u bočního mola, dosypat oblázky na pláž, dodělat zakrytí u pánských záchodků, vyměnit dveře na záchodcích a další.