Technické potíže při hlasování?

V případě, že Vám nedorazí žádná SMS s PIN kódem, i když zadáváte správné telefonní číslo (které ještě nehlasovalo), obraťte se prosím na technickou podporu info@d21.me.

Pokud máte technické potíže znovu hlasovat ze stejného počítače, ale s použitím jiného telefonního čísla, které ještě nehlasovalo, zkuste celé okno v prohlížeči zavřít a znovu ho otevřít.

Pokud by i toto nepomohlo, google nabízí možnost otevřít nové anonymní okno. Na hlavní stránce google jsou vpravo nahoře pod křížkem x tři tečky nebo čárky – když na ně kliknete, zobrazí se Vám možnosti, ze kterých můžete vybrat – nové anonymní okno. Tím se načte nové okno, do kterého zadáte www.naschomutov.cz a můžete přejít k hlasování.

Objevují se stížnosti na hlasování: „Teď jsem hlasovala se svým telefonním číslem. Vše proběhlo v pořádku. Na to chtěla hlasovat matka, ale zde jsme narazili. Ještě před možností zadat unikátní telefonní číslo, mi prohlížeč napíše, že jsem již hlasovala.“

Hlasovat v participativním rozpočtu Společně tvoříme Chomutov je určitě možné z jednoho počítače několikrát! Záleží jen na telefonním čísle – to se dá použít jen jednou!

V případě, že se Vám problém nedaří odstranit, neváhejte a obraťte se na koordinátorku projektu.